مجتمع قضایی حوزه تصادفات رانندگی در ارومیه تشکیل شد

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: این مجتمع به منظور ایجاد رویه واحد برای رسیدگی به پرونده‌های راهنمایی و رانندگی درسطح استان تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی با اشاره به راه اندازی مجتمع تصادفات رانندگی در ارومیه گفت: این مجتمع به منظور ایجاد رویه واحد برای رسیدگی به پرونده‌های راهنمایی و رانندگی درسطح استان تشکیل شده است.

ناصر عتباتی در جلسه هماهنگی نحوه پرداخت خسارات‌های جانی و مالی توسط شرکت‌های بیمه آذربایجان غربی اظهار داشت: رسیدگی به پرونده‌های تصادفات در شوراهای حل اختلاف دارای محاسن زیادی بوده و مهمترین آن کاهش روند رسیدگی به این پرونده‌هاست.

وی ادامه داد: باید به سمت ساده سازی روند قضایی در پرونده‌های تصادفات برویم و همچنین با دقت نظر مانع سوء استفاده‌ها و تخلف‌ها در مقوله بیمه شویم.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: تلاش ما بر این است که سرعت کار و خدمت رسانی به ارباب رجوع و مردم را بیشتر کنیم و یکی از راه‌ها، حذف تشریفات زائد است.

عتباتی تاکید کرد: همانطور که در اکثر مواقع حق بیمه از بیمه شده به سرعت دریافت می شود، انتظار می رود پرداخت خسارت نیز با سرعت صورت پذیرد.