اقتدار امروز ایران‌اسلامی افتخاری برای همه مردم کشور است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی که مورد اذعان همه کارشناسان در اقصی‌نقاط جهان بوده، افتخاری وصف‌نشدنی برای همه مردم ایران به وجود آورده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های این هفته نمازجمعه ارومیه افزود: ایران اسلامی با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به بالاترین درجه اقتدار رسیده است.

وی اضافه کرد: توقیف قانونی کشتی انگلیسی، انهدام هواپیمای جاسوسی آمریکایی ها و دستگیری ۱۷ جاسوس زبده سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) از جمله نشانه های این اقتدار وصف نشدنی است.

وی بیان کرد: ایران اسلامی در مقابل توقیف کشتی ایرانی، به صورت قانونی کشتی انگلیسی را توقیف کرد که این امر نشان دهنده قدرت نیروهای نظامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: دستگیری ۱۷ جاسوس آمریکایی توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران نیز از جمله مهمترین نشانه های اقتدار ایران است که اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) را می رساند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با گرامیداشت چهلمین سالگرد نخستین نمازجمعه اقامه شده در ایران گفت: طبق فرمایش قرآن کریم، حضور در نمازجمعه وظیفه هر مسلمانی است و باید مردم و مسوولان در این خصوص اهتمام بسیار بیشتری داشته باشند.

وی انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در کنار مشارکت پرشور، انتخاب آگاهانه نیز باید در دستور کار همه رای دهندگان قرار گیرد.