سیاست دولت، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است

فرماندار ارومیه صبح امروز در حاشیه برگزاری جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان، از کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده در این جلسه اظهار داشت: کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت های دولت در ماههای آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

فرماندار ارومیه راه اندازی این کشتارگاه را در تامین گوشت مورد نیاز شهرستان بسیار مفید تلقی کرده و افزود: کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه برای حدود 300 نفر اشغتال زایی مستقیم و 1000 نفر نیز اشتغال زایی غیرمستقیم به ارمغان خواهد آورد.

وی این کشتارگاه را یکی از 3 کشتارگاه بزرگ کشور معرفی کرده و گفت: در کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه، گوشت سالم و شناسنامه دار به مردم ارائه خواهد شد.

ملامحمدی زاده همچنین تصریح کرد: سیاست دولت، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است و برای تکمیل هر چه سریعتر کشتارگاه مذکور آماده هرگونه حمایتی هستیم.

فرماندار ارومیه در ادامه جلسه، نظارت مستمر بر استخرهای سطح شهرستان را ضروری دانسته و تاکید کرد: مدیران استخرها باید بر حفظ سلامت شهروندان متعهد باشند و کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.