مشکلات برنامه پروازی فرودگاه ارومیه رفع شود

طبق گزارش‌ها و مشاهده‌های عینی، وضعیت برنامه پروازی فرودگاه ارومیه مطلوب و مورد انتظار و شایسته استان نیست و بیشتر مواقع شرکت های هواپیمایی در این امر مقصر هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام‌جمعه ارومیه با اشاره به گزارش مردم از وجود مشکلات در برنامه پروازی فرودگاه ارومیه گفت: این مشکلات می‌تواند با مدیریت صحیح رفع شود که باید در این خصوص برداشتن گام های بلند و سریع الزامی است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در دیدار مدیرکل جدید فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی افزود: طبق گزارش‌ها و مشاهده‌های عینی، وضعیت برنامه پروازی فرودگاه ارومیه مطلوب و مورد انتظار و شایسته استان نیست و بیشتر مواقع شرکت های هواپیمایی در این امر مقصر هستند.

وی اضافه کرد: می توان با مدیریت صحیح این مشکلات را رفع کرد تا مردم مجبور نباشند از فرودگاه های جایگزین در سفرهای هوایی استفاده کنند.

وی به افزایش ارتباط و تعامل مدیریت فرودگاه های استان با ادارات تاکید کرد و ادامه داد: در این صورت می توان با همکاری جمعی، زمینه تحول در ارتقای خدمت رسانی در این بخش را فراهم کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: تلاش می‌کنیم با کمک دیگر ارگان‌های مستقر در فرودگاه در عملیات حج میزبان خوبی برای زائران باشیم و امور آنها با سرعت و سهولت انجام شود.

محمدعلی نائل قراملکی با اشاره به جمعیت آذربایجان غربی و تجهیزات، تاسیسات زیرساختی و سامانه‌های کمک ناوبری مناسب موجود در فرودگاه ارومیه افزود: ایجاد رقابت بین شرکت های هواپیمایی برای ارائه خدمات بهتر به مسافران هوایی از جمله مهمترین برنامه های ماست که در صدد اجرایی کردن کامل آن هستیم.