بازدید از روند اجرای طرح های ترافیکی ارومیه

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی، فرماندار ارومیه و رئیس پلس راهور استان از گره های ترافیکی ارومیه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی به همراه فرماندار ارومیه و رئیس پلس راهور استان در بازدید از سطح شهر اورمیه مشکلات و گرههای ترافیکی را بررسی  و نسبت به رفع موانع و اقدامات لازم برای تسهیل ترافیک تاکید کرد.

در این بازدید که اعضای کمیته فنی شورای ترافیک شهرستان ارومیه نیز وی را همراهی می کردند ، رفع مشکل تردد عابرین پیاده و خودروها در چهارراه شهید عطایی و خیابان امام (ره) و نصب پل عابرپیاده، ساماندهی ایستگاههای اتوبوس در خیایان عطایی و اصلاح ساعت حرکت اتوبوس ها در دستور کار شهرداری ارومیه قرار گرفت.

همچنین به منظور ایمن سازی و کاهش حوادث رانندگی در مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واقع دربلوار بسیج ارومیه مقرر شد با اجرای باند کندرو از مقابل دانشگاه مسیر حرکت خودورهای سواری به سمت پل سوم خرداد از مسیر اصلی بلوار بسیج جداسازی شود.

در ادامه این بازدید اجرای طرح ساماندهی معابر و اصلاح تقاطع ها در میدان امام علی (ع) و خیابان های اصلی شهر نیز مورد تاکید قرار گرفت.