بهره برداری از 3 دستگاه اتوماتیک بسته بندی بهداشتی آب شرب در ارومیه

3 دستگاه اتوماتیک بسته بندی بهداشتی آب شرب در ارومیه برای اولین بار درشمالغرب کشور با حضور مسئولان استانی بهره برداری شد.

 3 دستگاه اتوماتیک بسته بندی بهداشتی آب شرب در ارومیه برای اولین بار درشمالغرب کشور با حضور مسئولان استانی بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، پیمان آرامون سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در مراسم رونمایی از این 3 دستگاه بسته بندی آب شرب افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب 586 پروژه عمرانی در استان افتتاح شده  از مجموعه پروژه عمرانی افتتاحی در دهه فجر امسال   130 پروژه در قالب طرح های عمران روستایی توسط دهیاری ها و 60 پروژه عمران شهری توسط شهرداری ها اجرا شده است.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی استانی آسیب پذیر است افزود: باید بحث اسکان اضطراری در استان جدی گرفته شود و دستگاههای اجرایی آمادگی کامل در زمان بروز حوادث را داشته باشند.

طی مراسمی امروز 3 دستگاه بسته بندی بهداشتی آب شرب با ظرفیت بسته بندی 1000 بسته 1.5 لیتری در هر ساعت با اعتبار 7 میلیارد و 800 میلیون ریال در ارومیه به بهره برداری رسید.

اعتبار این دستگاهها از محل اعتبارات عمرانی سال 97 تامین و در راستای تامین آب سالم و بهداشتی برای روستائیان در شرایط اضطراری و در زمان بروز بلایا و بحرانهای ناشی از حوادث طبیعی به بهره برداری رسید.