استاندار آذربایجان غربی:

مدیران نسبت به تقویت روابط عمومی ها اهتمام جدی داشته باشند

مدیران نسبت به تقویت روابط عمومی ها اهتمام جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از راهکارهای تقویت سرمایه های اجتماعی، توجه به دغدغه های مردمی در دستگاه های اجرائی است. روابط عمومی ها برای تقویت این ارتباطات نقش مهمی برعهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری امروز پنجشنبه در نشست با هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی و فرا رسیدن عید سعید فطر تصریح کرد: تلاشهای خوبی در حوزه روابط عمومی به منظور بیان دستاوردهای نظام انجام گرفته است اما کافی نیست. اطلاع مردم از تلاشها و شفاف سازی امور برای مردم در تقویت سرمایه های اجتماعی بسیار موثر است.

وی افزود: با وجود اهمیت جایگاه روابط عمومی اما متاسفانه به درستی این جایگاه به دلایل مختلف از جمله کم توجهی مدیران تبیین نشده است.

شهریاری گفت: علاوه بر اینکه مدیران باید نسبت به جایگاه روابط  عمومی ها توجه ویژه داشته باشند، خود روابط عمومی ها نیز از طریق ارتقای دانش تخصصی و نیز به روز رسانی فعالیتها سهمی مهمی در تغییر باور مدیران دارند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه دستور پیگیری تخصیص اعتبارات ویژه ابلاغی دو در هزار ابلاغی از سوی معاون اول رئیس جمهور برای فعالیتهای  روابط عمومی را صادر نمود.

در این جلسه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان نیز دیدگاه ها و نکته نظرات خود در راستای ارتقای جایگاه روابط عمومی ها را بیان کردند.