راهپیمایی مردمی در پی شهادت سپهبد سلیمانی در ارومیه برگزار می‌شود

راهپیمایی مردمی در پی شهادت سپهبد سلیمانی در ارومیه برگزار می‌شود
راهپیمایی مردمی در 13 دی ماه در پی شهادت سردار سپهبد سلیمانی بعد از اقامه نماز جمعه در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند و برخی دیگر نیز مجروح شدند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اعلام کرد که مردم ارومیه همزمان با سراسر ملت ایران بعد از نماز جمعه، یاد و خاطر سردار سلیمانی را گرامی خواهند داشت.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آمده است :

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون سردار بزرگ و پر افتخار اسلام و دیگر شهدای حادثه دیشب آلودند . فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد.
(مقام معظم رهبری)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی ضمن تبریک و تهنیت شهادت سردار بزرگوار حاج قاسم سلیمانی به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و نایب بر حقش حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و عموم مردم شهید پرور استان از عموم مردم غیور ولایتمدار و قدرشناس استان دعوت می نماید در محکومیت این حرکت تروریستی و جنایتکارانه ی آمریکایی صهیونیستی در به شهادت رساندن فرمانده سرافراز سپاه قدس و همراهان رشیدش در راهپیمایی مردمی امروز ۱۳ دی ماه سال ۹۸ که بعد از اقامه نمازهای جمعه استان از مصلی های نماز جمعه آغاز خواهد شد شرکت نمایند بی شک آمریکای جنایتکار و ایادی آن در منطقه پاسخ سخت و دندان شکنی را فرزندان انقلاب به دستور فرماندهی معظم رهبری متحمل خواهند شد.