امام جمعه ارومیه:

اوضاع امروز آمریکا، نشانه افول قدرت است

اوضاع امروز آمریکا، نشانه افول قدرت است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: باید توجه کنیم اگر مسائل امروز آمریکا در کشور ما رخ می‌داد دشمنان با جوسازی‌های مختلف قصد فشار بر ما را داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه اوضاع امروز آمریکا نشان افول این قدرت شیطانی است، گفت: باید توجه کنیم اگر مسائل امروز آمریکا در کشور ما رخ می‌داد دشمنان با جوسازی‌های مختلف قصد فشار بر ما را داشتند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: باید مسوولان با تبعیت از سخنان رهبری راه درست را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه اگر تحریم‌ها به طور کامل از بین نرود کسی نباید ادعای برجام کند افزود: نباید این سخنان توسط مسوولان ما اعلام شود، زیرا این تفکر غلطی است که مسوولان آمریکایی عوض شده و اوضاع تغییر می‌کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از خطبه ها بیان کرد: روز تکریم از مادران و همسران شهدا بهترین زمان برای قدردانی از خانواده‌های شهداست و باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.

حجت‌الاسلام قریشی همچنین با گرامیداشت سالروز حماسه دوم بهمن ۱۳۵۷ مردم آذربایجان غربی گفت: این روز ماندگار که سندی ماندگار از ایستادگی مردم ارومیه در تاریخ معاصر ایران است باید زنده نگهداشته شود و به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی اضافه کرد: خدمت به مردم موجبات شادی را در سطح جامعه و در بین مردم و مؤمنان فراهم می‌کند و این خود امری است که مورد تاکید خداوند متعال بوده و رضایت الهی را به همراه دارد.