تکمیل بزرگراه بین‌المللی ارومیه به سرو سرعت می‌گیرد

تکمیل بزرگراه بین‌المللی ارومیه به سرو سرعت می‌گیرد
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی بر تسریع در اتمام کارهای باقی مانده پروژه بزرگراه ارومیه به سرو تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی بر تسریع در اتمام کارهای باقی مانده پروژه بزرگراه ارومیه به سرو تاکید کرد و گفت: هشت کیلومتر و ۵٠٠ متر از طرح احداث مسیر ترانزیتی بزرگراه ارومیه به سرو باقی مانده که با تکمیل آن، این بزرگراه ۵١ کیلومتری به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین برای حذف نقاط پرحادثه و تسهیل در رفت‌و‌آمد روستاییان ساخت سه دستگاه دوربرگردان و یک دستگاه زیرگذر در دستور کار قرار گرفته است.

سید محسن حمزه‌لو در جلسه‌ای با پیمانکار پروژه بزرگراه ارومیه به سرو بر تسریع در اتمام کارهای باقی‌مانده تأکید کرد و تصمیم‌های لازم برای رفع موانع اجرای طرح‌های نیمه تمام، از جمله جابه‌جایی فیبر نوری گرفته شد.

وی افزود: هشت کیلومتر و ۵٠٠ متر از طرح احداث مسیر ترانزیتی بزرگراه ارومیه به سرو باقی مانده که با تکمیل آن، این بزرگراه ۵١ کیلومتری به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین برای حذف نقاط پرحادثه و تسهیل در رفت‌و‌آمد روستاییان ساخت سه دستگاه دوربرگردان و یک دستگاه زیرگذر در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: با توجه به اینکه بزرگراه بین‌المللی ارومیه به سرو زیرساخت لازم در دسترسی به پایانه مرزی سرو محسوب می‌شود، تکمیل این پروژه جزو برنامه‌های اولویت‌دار مجموعه راه و شهرسازی استان به شمار می‌رود.

حمزه‌لو خاطرنشان کرد: توسعه مبادلات اقتصادی کشورهای ایران و ترکیه، رونق صنعت گردشگری و کاهش سوانح جاده‌ای از مهم‌ترین مزایای توسعه این بزرگراه است.