برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات منطقه بادکی

💢 برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات منطقه بادکی

 

🔺در راستای رسیدگی به مشکلات مناطق کم برخوردار، جلسه بررسی مشکلات روستای بادکی، با حضور فرماندار شهرستان ارومیه، دستگاه های ذیربط و اعضای شورای اسلامی روستای بادکی در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری ارومیه برگزار شد.

 

🔺فرماندار ارومیه در این جلسه، اقدامات عملیاتی در حل و رفع مسائل مناطق کم برخوردار شهر را ضروری دانست و افزود: رسیدگی به مشکلات مردم در مناطق مختلف شهری و روستایی و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان از دغدغه های دولت سیزدهم است. 

🔺وی گفت: برای رسیدن به سطح مطلوب استفاده از امکانات زیستی و رفاهی بایستی تمامی مسئولین با تعامل و همکاری یکدیگر در حل و رفع مشکلات گام های مثبتی بردارند.

🔺عماری برخورداری از امکانات آموزشی را از مهمترین عوامل رشد و بالندگی هر جامعه ای دانست و اظهار داشت: به همت خیرین مدرسه ساز و همکاری آموزش و پرورش ، مدرسه سی دو کلاسه بادکی در مرحله تامین زمین بوده و بعد از تامین آن ، عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

🔺عماری مشکل آبرسانی به روستای بادکی، نبود فضای آموزشی، نبود خانه بهداشت و مشکل پسماند را از مهمترین مشکلات روستای بادکی برشمرد و خواستار پیگیری و رسیدگی دستگاه های اجرایی جهت حل مشکلات این منطقه شد.