نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:

2 بهمن ضرب‌شصت مسلحانه انقلابیّون به نظام ستمشاهی بود

2 بهمن ضرب‌شصت مسلحانه انقلابیّون به نظام ستمشاهی بود
امام جمعه ارومیه گفت: انقلابیّون ارومیه با هدایت مرحوم شیخ غلامرضا حسنی در 2 بهمن سال 1357 و حضور مسلحانه در مقابله با نظام ستمشاهی، ضرب شصتی را به دشمنان ملت ایران نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: انقلابیّون ارومیه با هدایت مرحوم شیخ غلامرضا حسنی در ٢ بهمن سال ١٣۵٧ و حضور مسلحانه در مقابله با نظام ستمشاهی، ضرب شصتی را به دشمنان ملت ایران نشان دادند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه دوم بهمن در ارومیه افزود: در این روز حماسی، مسجد اعظم ارومیه پایگاه انقلاب بود و عده‌ زیادی از انقلابیون، نخستین جنگ مسلحانه علیه رژیم پهلوی را آغاز کردند که گام مهمی در اضمحلال آن رژیم فاسد بود.

وی با اشاره به اهمیت مبارزه همیشگی حق علیه باطل ادامه داد: هر کس در این راه صبر و استقامت کند، نصرت الهی نصیب آن فرد و جامعه می‌شود که این عامل باعث پیروزی انقلاب و مردم ایران علیه ظالمان شد.

وی بیان کرد: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون توطئه‌های زیادی علیه ملت ایران طرح‌ریزی شده تا این ملت را از پا دربیاورند ولی خداوند متعال نصرت خود را بر این ملت پابرجا و مقتدر فرو می‌ریزد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به شکست هیمنه آمریکا با اقتدار امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان اضافه کرد: اگر ما مقتدرانه به راه خود ادامه دهیم، خداوند نیز نصرت خود را نازل می‌کند تا اینکه پیروزی نهایی به دست آید.