شناسایی 79 مورد جدید مبتلا به کرونا در آذربایجان‌غربی

شناسایی 79 مورد جدید مبتلا به کرونا در آذربایجان‌غربی
تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به 4 هزار و 949 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد 3 هزار و 246 نفر بهبود یافته‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به 4 هزار و 949 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد 3 هزار و 246 نفر بهبود یافته‌اند.

جواد آقازاده با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته از  269 مورد جدید تست کرونا گرفته شده است که تعداد 79 نفر جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد که در مجموع تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان به چهار هزار و  949 نفر رسید و تعداد سه هزار و  246 نفر بهبود یافته‌اند.

وی افزود: از 79 مورد جدید شناسایی شده تعداد  644 نفر از بیماران سرپایی و  15 نفر بستری شده در مراکز درمانی استان هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 9 نفر از بیماران بستری در بیمارستان و 62 نفر از بیماران سرپایی بهبود یافته‍اند که در مجموع تعداد بهبودیافتگان در استان به سه هزار و 246 نفر افزایش یافته است.

وی با اشاره به تعداد مبتلایان جدید به تفکیک شهرستان‌ها در استان عنوان کرد: از مجموع 79 مبتلای جدید در استان، ارومیه هفت مبتلا جدید که سه نفر از آنان بستری و چهار نفر از بیماران سرپایی، اشنویه 2 نفر سرپایی، پلدشت یک نفر سرپایی، پیرانشهر 6 نفر  که چهار نفر از افراد سرپایی و 2 نفر بستری، تکاب یک نفر بستری، خوی 27 مورد که 26 نفر سرپایی و یک نفر بستری، سلماس یک نفر سرپایی، مهاباد 29 مورد که 6 نفر بستری و 23 نفر سرپایی، میاندوآب 5 مورد که چهار نفر سرپایی و یک نفر بستری  گزارش شده است.