سامانه 1666 بیمه سلامت پاسخگوی سوالات مردم درباره کرونا

سامانه 1666 بیمه سلامت پاسخگوی سوالات مردم درباره کرونا
سامانه 1666 راهی برای پاسخگویی بهتر به شهروندان در خصوص مسائل مرتبط با بیماری کروناست تا از بار مراجعه حضوری به مراکز درمانی کاسته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه سامانه تلفنی ۱۶۶۶ با رویکرد رعایت حقوق شهروندی و پاسخگویی سوالات مردم در مورد بیماری کرونا در این استان فعال است، گفت: مردم از این طریق می‌توانند مسائل، مشکلات و سوال‌های خود را در خصوص کرونا و مسائل مربوط به آن مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

نادر نانبخش افزود: سامانه ۱۶۶۶ راهی برای پاسخگویی بهتر به شهروندان در خصوص مسائل مرتبط با بیماری کروناست تا از بار مراجعه حضوری به مراکز درمانی کاسته شود. 

وی ادامه داد: رعایت حقوق شهروندی در حوزه سلامت از جمله اهداف راه‌اندازی و فعالیت این سامانه ارتباط مردمی به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: مردم می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته سوال‌های خود در خصوص بیماری کرونا و همچنین بیمه سلامت از طریق این سامانه مطرح کنند.

نانبخش همچنین از تمهیدات ویژه بیمه سلامت در راستای ایجاد آرامش بیشتر بین مردم خبر داد و گفت: اعتبار دفترچه‌های این بیمه تا تاریخ ٣١ فروردین ١٣٩٩ تمدید شده و نیازی به مراجعه حضوری برای تمدید اعتبار این دفترچه‌ها نیست.

 

منبع: ایرنا