بانوان ارومیه لیگ ملت های والیبال را از نزدیک تماشا می کنند

بانوان ارومیه لیگ ملت های والیبال را از نزدیک تماشا می کنند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: بانوان ارومیه مسابقات والیبال لیگ ملت های ۲۰۱۹ را از نزدیک تماشا می کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: بانوان ارومیه مسابقات والیبال لیگ ملت های ۲۰۱۹ را از نزدیک تماشا می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، پریسا علیلو در جریان بازدید از مجموعه ورزشی غدیر ارومیه میزبان مسابقات لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: هیچ مشکلی بابت ورود بانوان به ورزشگاه برای این مسابقات نداریم و حدود یک چهارم ظرفیت سالن برای بانوان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به روند آماده سازی سالن مسابقات و نحوه حضور بانوان در این مسابقات افزود: تاکنون تلاش تمامی اعضای ستاد برگزاری مسابقات در حد بسیار خوب در حال انجام و رو به رشد و نهایی شدن است و امیدواریم میزبان خوب و شایسته ای برای این بازی‌ها در ارومیه باشیم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی همکاری تمام اعضای ستاد و دستگاه‌های اجرایی را برای حضور ارزشمند بانوان در مسابقات لیگ ملت‌های والیبال مثبت ارزیابی کرد و گفت: تا به امروز ۱۴ جلسه تخصصی کمیته بانوان مسابقات برای نحوه حضور بانوان در مسابقات انجام شده است و تمام موارد جز به جز بررسی و جمع بندی شده است تا حضور بانوان در ورزشگاه برای تماشای بازی‌ها بدون هیچ مشکل و به صورت مطلوب انجام شود.

علیلو با اشاره به دیدگاه مثبت امام جمعه ارومیه در راستای حضور بانوان برای تماشای مسابقات والیبال لیگ ملت‌های والیبال تشکر کرد و گفت: از بیستم خرداد بلیت فروشی برای تماشای مسابقات به صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت.

وی افزود: تنها مقداری کارهای عقب افتاده در زمینه آسفالت ریزی مسیر بانوان، علامت گذاری مسیر، گل کاری محوطه حضور بانوان، لایروبی رودخانه، اصلاح پل مسیری ورودی بانوان به استادیوم و نصب ائلمان در محل ورودی بانوان به استادیوم ونصب بنر قهرمانان ورزشی بانوان استان آذربایجان غربی برای تکمیل و رفع نواقصات ظرف یک هفته آینده تاکید شد.

علیلو گفت: آسفالت ریزی و علامت گذاری مسیر بانوان، گل کاری محوطه، اصلاح پل مسیر ورودی بانوان به استادیوم و نصب نماد مناسب در محل ورودی بانوان به استادیوم و بنر ویژه قهرمانان ورزشی بانوان آذربایجان غربی نیز طی هفته آینده انجام می‌شود.