استاندار آذربایجان غربی:

آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکت های مردمی در مدیریت کرونا را کسب نمود

آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکت های مردمی در مدیریت کرونا را کسب نمود
استاندار آذربایجان غربی گفت: خیرین با خرید اقلام پزشکی درمانی به ارزش 30 میلیارد تومان نقش برجسته ای در مدیریت بیماری کرونا در استان ایفا نموده اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشارکت برجسته خیرین و مردم در کمک به تامین تجهیزات درمانی و پزشکی گفت: خیرین با خرید اقلام پزشکی درمانی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان نقش برجسته ای در مدیریت بیماری کرونا در استان ایفا نموده اند و بر این اساس آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکتهای مردمی را کسب نمود.

محمدمهدی شهریاری امروز دوشنبه در سی و سومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات استان در مقابله با کرونا تصریح کرد: از همان روزهای نخست شیوع کرونا در کشور، هماهنگی های استانی از طریق تشکیل جلسات، شناسایی ظرفیت ها و اقدامات پیشگیرانه آغاز شد.

وی با بیان اینکه مردم، اصناف و رسانه ها همکاری خیلی خوبی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتناعی و هوشمند داشته اند افزود: برای کنترل بیماری کرونا سیاست استان تاکید بر افزایش بیماری یابی از طریق توسعه امکانات آزمایشگاهی است.

شهریاری گفت: خوشبختانه آمار بستری و فوتی های ناشی از کرونا در استان سیر نزولی دارد.

استاندار آذربایجان غربی وحدت مسئولین و همراهی مردم را دو اصل اساسی در عملکرد مطلوب استان در مدیریت کرونا عنوان نمود.