استاندار آذربایجان غربی:

640 میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد

640 میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هیات دولت 640 میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تخصیص یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی اظهار داشت: بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان با قیمت های گذشته در دولت تدبیر و امید در استان در بخشهای مختلف اعم از راه و آب و گاز و برق سرمایه گذاری شده است. 

وی بیان کرد: امسال در هفته دولت یکهزار میلیارد تومان پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود. پروژه های شاخصی چون بیمارستان جامع زنان، بیمارستان شاهین دژ، اشنویه، پیرانشهر، مهاباد و میاندوآب در دست اجرا که برخی آماده افتتاح و تعدادی نیز تا پایان امسال افتتاح می شود. 

استاندار آذربایجان غربی گفت: همه دستگاه های اجرایی در استان پروژه در دست اجرا دارند. صرفا برای پروژه انتقال آب از کانی سیب به دریاچه ارومیه بیش از ۷ هزار  میلیارد  تومان اعتبار صرف شده که جای تقدیر دارد.

وی یادآور شد: امروز در هیات دولت نیز ۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تخصیص یابد.