اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در ارومیه

اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در ارومیه
مسیر راهپیمایی و محدودیت ترافیکی روز جهانی قدس در ارومیه که جمعه این هفته برگزار می شود، اعلام شد.

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس که جمعه این هفته برگزار می شود، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی این آیین گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه این هفته از میدان ولایت فقیه / ‏مرکز / ‏‬ ارومیه آغاز می شود و تا مصلای امام خمینی (ره) این شهر ادامه می یابد.

محسن شکرنیا اضافه کرد: زمان تجمع راهپیمایان ارومیه ای در روز جهانی قدس امسال ساعت ۱۱ صبح در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: سخنران این مراسم آیت الله عسگر دیرباز نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری خواهد بود.

وی به مراسم سالگرد عروج ملکوتی امام راحل نیز اشاره کرد و ادامه داد: این آیین از ساعت ۱۸:۳۰ روز ۱۳ خرداد ماه جاری در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار خواهد شد.

محدودیت ترافیکی روز جهانی قدس در ارومیه اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی همزمان با مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در ارومیه گفت: این محدودیت ها از ساعت هشت صبح روز جمعه آغاز می شود و تا پایان مراسم راهپیمایی ادامه می یابد.

سرهنگ عباس فرمانی افزود: محورهای ارتباطی منتهی به میدان ولایت فقیه (مرکز) و میدان دفاع مقدس در این راهپیمایی مشمول محدودیت های ترافیکی خواهد بود.

وی اضافه کرد: تقاطع امام - عطایی به سمت میدان ولایت فقیه، تقاطع مدنی - مطهری و خیابان طالقانی به سمت میدان ولایت فقیه، میدان دفاع مقدس به سمت میدان ولایت فقیه، خیابان رسالت به سمت میدان دفاع مقدس، خیابان وحدت به سمت میدان دفاع مقدس، خیابان شهید نوری به سمت مصلا و چهارراه بعثت - باکری به سمت سه راهی شهید منتظری این محدودیت ها را شامل می شود.

وی اظهار کرد: افرادی که منازل مسکونی آن‌ها در مسیر راهپیمایی از میدان ولایت فقیه تا مصلای امام خمینی (ره) ارومیه قرار دارد، باید تا ساعت هشت صبح خودروی خود را از مسیر خارج و به نقاط دیگری منتقل و تا زمانی که راهپیمایی تمام نشده است از ورود وسیله نقلیه به این مسیرها خودداری کنند.