ارومیه میزبان دهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور

ارومیه میزبان دهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور
در ادامه سفرهای استانی معاونت سیاسی وزارت کشور، ارومیه امروز میزبان هیات اعزامی معاونت سیاسی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در ادامه سفرهای استانی معاونت سیاسی وزارت کشور که به منظور دیدار و گفتگو با معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان اقشار و گروه های مختلف استان و هم چنین حضور در جلسه ستاد انتخابات استان برگزار می شود، استان آذربایجان غربی میزبان هیات اعزامی معاونت سیاسی است.

جمال عرف معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور به همراه هیات اعزامی معاونت سیاسی, در جریان دهمین سفر استانی این معاونت، علاوه بر حضور در مراسم تجدید بیعت با شهدای استان و دیدار با ائمه جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، در جلسه ستاد انتخابات استان حضور خواهند یافت.

از دیگر برنامه های این سفر، حضور در نشست ویژه با معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان و هم چنین جلسه مدیرکل  سیاسی وزارت کشور با فعالان سیاسی و دبیران احزاب استان، خواهد بود.

گفتنی است، معاون سیاسی وزارت کشور و هیأت همراه، صبح پنجشنبه با استقبال استاندار و دیگر مدیران استان وارد استان آذربایجان غربی شد و پس از حضور در مراسم تجدید بیعت با شهدای استان، برنامه های دهمین سفر استانی معاونت سیاسی را پی گرفت.

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور را در سفر به آذربایجان غربی، حمید ملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور و سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور همراهی می کنند.