پیام فرماندار ارومیه به مناسبت روز خبرنگار

پیام فرماندار ارومیه به مناسبت روز خبرنگار
فرماندار ارومیه در پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن پیام علیرضا ملامحمدی زاده بدین شرح است:

به نام خدا

17 مرداد فرصت ارزشمندی برای گرامیداشت یاد شهیدان بزرگوار حوزه قلم و رسانه بخصوص شهید محمود صارمی است که با نثار خون خود، این مناسبت گرانقدر را در تقویم افتخارات ملت عزیز ایران به یادگار گذاشت.

رسانه ها در قالب ابزاری قدرتمند و خبرنگاران به عنوان چشم و گوش جامعه، همواره می توانند دولت را در پیشبرد برنامه های خود یاری رسانده و با هدایت افکار عمومی و انتقال دوسویه انتظارات و نیازهای بین مردم و مسئولان، نقشی تعیین کننده در تعالی جامعه و کشور داشته باشند.

بی شک روز خبرنگار یادآور جانفشانی صدها خبرنگار، روزنامه‌نگار و تصویرگر رسانه ‌ها در عرصه ‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... بوده و بزرگداشت این روز به معنی ارج نهادن به از خودگذشتگی تلاشگرانی می باشد که شغل خود را نه یک حرفه که آمیخته ‌ای از عقل، تدبیر و پشتکار توام با عشق می‌ دانند.

ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خبرنگاران بزرگوار شهرستان و با تاکید بر تداوم همکاری متقابل فرمانداری ارومیه و اصحاب محترم رسانه، روز خبرنگار را به جامعه بزرگ خبرنگاران، روزنامه نگاران و تمامی فعالین عرصه رسانه در آذربایجان غربی تبریک گفته و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی روزافزون دارم.

علیرضا ملامحمدی زاده
فرماندار شهرستان ارومیه