استاندار آذربایجان غربی:

وحدت و همدلی رمز تداوم اقتدار نظام است

وحدت و همدلی رمز تداوم اقتدار نظام است
استاندار آذربایجان غربی گفت: همکاری و هماهنگی هیات های اجرائی و نظارت در انتخابات الگویی خاص از وحدت و همدلی برای خدمت به مردم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی وحدت و همدلی را رمز تداوم اقتدار نظام و عامل اصلی ناکامی دشمنان دانست و گفت: همکاری و هماهنگی هیات های اجرائی و نظارت در انتخابات الگویی خاص از وحدت و همدلی برای خدمت به مردم بود.

محمدمهدی شهریاری امروز در دیدار مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات، ضمن تبریک چهلمین سالگرد تاسیس نهاد شورای نگهبان، انتخابات را تجلی اراده مردم در تعیین سرنوشت خودشان دانست و افزود: برگزاری بیش از ۴۰ انتخابات در کشور پس از پیروزی انقلاب بیانگر نقش مردم و جایگاه آنان در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز تعامل خوبی مابین هیات اجرائی و نظارت برقرار بود.

شهریاری با اشاره به اینکه امسال، سال سرنوشت سازی است تصریح کرد: به دلیل تحریم و کاهش درآمدهای نفتی و مالیاتی و نیز شیوع کرونا، منابع دولت کاهش یافته و این امر می طلبد تا بیش از هر زمان دیگری با وحدت و همدلی همه ارکان نظام، برای خدمت به مردم همراه شوند.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با همدلی و همراهی مسئولین در همه بخش ها می توان در انتخابات سال آینده بیش از پیش شاهد مشارکت مردم در پای صندوق های رای بود.

اصلاح قانون انتخابات؛ مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای را فراهم می سازد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعامل خوبی مابین ارکان اجرائی و نظارت برقرار بود گفت: با اصلاح قانون انتخابات در این دوره مجلس شورای اسلامی می توان شاهد مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای بود.

علی مصطفوی در جریان دیدار مسئول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات با استاندار، با بیان اینکه علیرغم دسیسه چینی های دشمن برای برهم زدن فضای همدلی در انتخابات، با وحدت و همدلی ارکان انتخابات این امر خنثی شد افزود: خوشبختانه مشارکت مردم استان بیش از میانگین کشوری بود.

وی بر اصلاح قانون انتخابات برای مشارکت بیش از پیش مردم تاکید کرد.

قنبر کریم نژاد مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات مجلس نیز در این دیدار با قدردانی از همکاری و همراهی مقام عالی استان و رئیس ستاد انتخابات، گفت: خوشبختانه به جهت همراهی خوب مسئولین انتخابات در فضایی امن و سالم، بدون هیچ گونه مشکلی برگزار شد.