استاندار آذربایجان غربی:

رعایت فاصله هوشمند راهکار اصلی مقابله با کرونا است

رعایت فاصله هوشمند راهکار اصلی مقابله با کرونا است
استاندار آذربایجان غربی گفت: روند نگران کننده شیوع بیماری کرونا می طلبد تا مردم و مسئولین نسبت به اجرای فاصله گذاری هوشمند حساسیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی بر لزوم تقویت نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی در صنوف، دستگاه های اداری و بازارها تاکید کرد و گفت: روند نگران کننده شیوع بیماری کرونا می طلبد تا مردم و مسئولین نسبت به اجرای فاصله گذاری هوشمند حساسیت بیشتری داشته باشند.

محمدمهدی شهریاری امروز شنبه ۱۷ خرداد در چهل و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا که در محل استانداری برگزار شد با تاکید بر اینکه مصوبات ستاد استانی باید توسط فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی اجرایی شود تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بر اجرای مصوبات و نیز دستورالعمل های بهداشتی نظارت کرده و دستگاه های کم کار را معرفی کند تا در صورت نیاز با آنان برخورد شود.

وی افزود: در آگاهسازی و اطلاع رسانی باید کارهای خلاقانه مدنظر باشد.

شهریاری بر استفاده از ماسک در فضاهای پر تراکم تاکید کرد و افزود: رعایت دستورات بهداشتی، پرهیز از تجمعات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی سه اصل اساسی قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا بشمار می رود.