رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:

همه دستگاه های اجرایی موظفند تا در اجرای قانونمند انتخابات مشارکت جدی داشته باشند

همه دستگاه های اجرایی موظفند تا در اجرای قانونمند انتخابات مشارکت جدی داشته باشند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: دستگاه های خدمات رسان با توجه به شرایط جوی پیش بینی شده در آماده باش کامل باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه اندیشیده شده است گفت: انتخابات یه عنوان یک حرکت ملی مطرح است و بر این اساس دستگاه های اجرایی موظف اند تا در برگزاری سالم و قانونمند آن با ستاد انتخابات همکاری نمایند.

علی مصطفوی در نهمین جلسه ستاد انتخابات استان که با هدف بررسی آخرین وضعیت تمهیدات اندیشیده شده برای انتخابات برگزار شد، با اشاره به اینکه همه مسئولین در فراهم سازی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و نیز اجرای سالم و قانونمند آن مسئولیت دارند افزود: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در جلسات متعدد ستاد انتخابات بسترهای لازم برای برگزاری رویدادی ملی در دوم اسفند ماه در استان فراهم شده است.

وی با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی برای روزهای آینده به مدیران دستگاه های خدمات رسان تاکید نمود تا با فراهم سازی امکانات و نیروهای لازم بصورت آماده باش از بروز خلل در روند خدمت رسانی به مردم پیشگیری شود.

مصطفوی افزود: دستگاه های خدمات رسان و راهداری با تجهیز و آماده باش امکانات بستر لازم برای روز دوم اسفند ماه جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر را فراهم سازند.

در این جلسه اردبیلی دبیر ستاد انتخابات استان نیز گفت: تاکنون با برگزاری ۸ جلسه ستاد انتخابات استان ۸۲ مصوبه به تصویب رسیده که همه آنها اجرایی شده است.

وی از این خبر داد که در روز دوم اسفند ماه ۱۷۳ نامزد در ۱۰حوزه انتخابیه به رقابت می پردازند.

در ادامه نیز روسای کمیته های ستاد انتخابات و مدیران و نمایندگان دستگاه های خدمات رسان به ارائه گزارش پرداختند.