برنامه های دهه فجر امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود

فرماندار شهرستان ارومیه:

برنامه های دهه فجر امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود 

 

غلامحسین عماری، فرماندار شهرستان ارومیه شامگاه اول بهمن ماه در جلسه ستاد دهه فجر ارومیه اظهار کرد: تلاش می‌شود برنامه‌های دهه فجر امسال در سطح شهرستان در راستای برآورده ساختن انتظارات مقام معظم رهبری و درخور و شان انقلاب اسلامی برگزار شود. 

وی افزود: چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که علی‌رغم تمامی توطئه‌های دشمن که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با دسیسه‌چینی‌ها ، جنگ تحمیلی و تحریم‌های اقتصادی و... سعی کردند مانع استمرار این پیروزی بزرگ شوند که موفق نشدند. 

 

عماری بیان کرد: الطاف الهی، همراهی و حضور مردم، رهبری داهیانه امام راحل و مقام معظم رهبری موجب شده که انقلاب اسلامی با استمرار مسبر خود را طی کند و امروزه در اوج سلابت، اقتدار و قدرت قرار دارد. 

وی ادامه داد: امسال چهل و چهارمین سالگرد این پیروزی اهمیت ویژه دارد و تلاش می‌کنیم با برنامه‌های نو، بدیع و خلاقانه جشن‌های دهه فجر را اجرا کنیم. 

فرماندار ارومیه تصریح کرد: ستاد استانی دهه فجر تشکیل شده و ابلاغ کمیته‌های استانی صادر شده است و در ارومیه پنج کمیته فرعی و بخش با مسئولیت بخشداران خواهد بود. 

وی گفت: 19 کمیته که ابلاغ آن‌ها تقدیم می‌شود و مصوبات کمیته‌ها بعد از طرح و تایید در ستاد برای اجرایی شدن آماده خواهد شد.