حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنی به استکبار است

حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنی به استکبار است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: باید با حضور پرشور در ۲۲ بهمن امسال، پاسخ دندان شکنی را به این کشور و اذناب منطقه ای آن بدهیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: باید با حضور پرشور در ۲۲ بهمن امسال، پاسخ دندان شکنی را به این کشور و اذناب منطقه ای آن بدهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در جمع نمازگزاران ارومیه با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را مشت محکمی بر دهان آمریکا و نماد ایستادگی مردم ایران بر عقاید انقلابی و الهی عنوان کرد و افزود: در این روز بار دیگر با حضور پرشور مردم شاهد شکست هیمنه آمریکا خواهیم بود.

وی با بیان اینکه آمریکایی که ادعای ابرقدرتی دارد نمی تواند کشور ایران را از بین ببرد و کارآمدی و قدرت اسلام و نظام به حدی است که آمریکایی ها با خفت از سوریه فرار می کنند ادامه داد:باید مشت محکمی بر دهان آمریکا و ایادی آن بزنیم و نشان دهیم نمی توانند خللی بر این کشور وارد کنند.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به برگزاری نشست ضد ایرانی در کشور لهستان ادامه داد: مسئولان این کشور باید در این میزبانی بازنگری کنند و خجالت بکشند زیرا به جای تشکر از ایران علیه این کشور نشست ضدایرانی را میزبانی می کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: جمهوری اسلامی زمانی برای ملت لهستان جا داد و هزاران نفر از مردم این کشور در ایران پناهنده شدند که با توجه به این سابقه، مسوولان لهستانی باید در این امر دقت کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مسئله هنر و هنرمندی موضوع مهمی است که هر باور و معنایی در قالب آن ماندگار می‌شود، اضافه کرد: در جشنواره فجر باید متعهدان به انقلاب اسلامی تجلیل شوند و برخی که ادعا دارند انقلاب اسلامی مانع پیشرفتشان می‌شود، مورد تجلیل قرار نگیرند.

وی، در ادامه به فیلم های جشنواره فیلم فجر اشاره و خاطرنشان کرد: در جشنواره فیلم فجر با تصاویر منتشر شده باید گریست. مسئولانی که این جشنواره دا برگزار می‌کنندچه نیتی دارند؟

حجت الاسلام قریشی خاطرنشان کرد: در جشنواره فجر باید متعهدان به انقلاب اسلامی تجلیل شود نه برخی افراد که صراحتا گفته اکراه دارم از حضور در جشنواره انقلابی، چرا باید از این افراد تجلیل شود؟

وی با بیان اینکه برخی که ادعا دارند انقلاب اسلامی مانع پیشرفتشان می‌شود تجلیل می‌شوند گفت: وضعیت نامناسب حجاب و ابتذال در پوشش هم دارند که باید مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.

امام جمعه ارومیه،گفت: وقتی هنرمند توهین به حجاب می‌کند موجب نهادینه شدن بی عفتی و بی حیایی می‌شود که باید در محضر خدا و مردم پاسخگو باشند.