فرماندار ارومیه:

توزیع عادلانه بسته های معیشتی در بین مردم ضروری است

توزیع عادلانه بسته های معیشتی در بین مردم ضروری است
جلسه هماهنگی ستاد ساماندهی مشارکتهای مومنانه شهرستان صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده در این جلسه با قدردانی از نقش ارزنده خیرین در مبارزه با کرونا، اظهار داشت: حمایت خیرین شهرستان ارومیه از اقشار آسیب پذیر جامعه پس از شیوع ویروس کرونا، بسیار قابل توجه بوده است.

فرماندار ارومیه همچنین با تاکید بر ساماندهی توزیع بسته های معیشتی، افزود: در قالب ستاد ساماندهی مشارکتهای مومنانه شهرستان، تا این لحظه و در مرحله اول حدود 3 هزار بسته معیشتی تهیه و در میان اقشار آسیب پذیر ارومیه توزیع شده است.

وی در ادامه توزیع عادلانه بسته های معیشتی در بین مردم را ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: ستاد ساماندهی مشارکتهای مومنانه شهرستان تلاش می کند در توزیع بسته های معیشتی، این اقلام حتماً به دست نیازمندان برسد.

ملامحمدی زاده تصریح کرد: بخشی از اقشار جامعه که در پی شیوع ویروس کرونا، آسیب مالی دیده و از کسب درآمد بازمانده اند، مورد توجه جدی ستاد ساماندهی مشارکتهای مومنانه شهرستان خواهند بود.

فرماندار ارومیه در پایان با اشاره به ضرورت حفظ سلامت کارکنان واحدهای تولیدی، گفت: باید تلاش شود شرایط بهداشتی برای فعالیت واحدهای تولیدی فراهم شود و کوتاهی در قبال جان کارکنان این واحدها و مردم پذیرفتنی نیست.