قدردانی امام جمعه و بخشدار نازلو از برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن

قدردانی امام جمعه و بخشدار نازلو از برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن
امام جمعه و بخشدار نازلو با صدور پیامی از حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی این بخش در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

امام جمعه و بخشدار نازلو با صدور پیامی از حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی این بخش در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

امروز بار دیگر به حول و قوه الهی و به کوری چشم دشمنان و بدخواهان، ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی با صلابت تر از همیشه در حالی که چهلمین سالگرد پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی را جشن می گرفتند، در راهپیمایی 22 بهمن ماه  شرکت نمودند و صلابت و سربلندی خود را به رخ جهانیان کشاندند و با مشت های گره کرده و فریادهای رسا، حمایت قاطع خود را از آرمانهای ارزشمند امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب اعلام نمودند.

امروز همه آمده بودند و بار دیگر اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان کشانده و یکصدا فریاد می زدند: این همه لشکر آمده - به عشق رهبر آمده. مرگ بر آمریکا - مرگ بر اسرائیل - مرگ بر آل سعود خائن و ...

امروز مردم ایران اسلامی مبارزه با سلطه طلبی و زیاده خواهی های آمریکا و دول غربی را به گوش جهانیان رساندند.

امروز ایران سربلند بار دیگر به فرزندان رشید و فهیم و زمان شناسش بالید.

مردم ولایتمدار و بصیر خطه پرافتخار بخش نازلو و نوشین شهر، دیار سرداران رشید اسلام شهیدان مهدی و حمید باکری هم، دوشادوش ملت سرافراز ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، تابلوی زیبایی از اتحاد و همبستگی خود را ترسیم و ثابت نمودند که برای حفظ نظام اسلامی و آرمانهای آن تا پای جان ایستاده اند و از تهدیدها و تحریم های ظالمانه و برخی بی تدبیری های خوفی به دل ندارند.

بدینوسیله به عنوان خادمین مردم شریف بخش نازلو و نوشین شهر بر خود لازم می دانیم تا از حضور حماسی شما در لبیک به دعوت مقتدای خویش،  حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری 22 بهمن ماه، خاضعانه سپاسگزاری نماییم.

بار دیگر برخود فرض می دانیم از کلیه عزیزانی که در برگزاری مراسمات ایام فاطمیه و دهه فجر و یوم الله 22 بهمن ماه در سطح شهر و روستاهای بخش با همدلی و شور و نشاط حماسه آفریدند و صحنه های ماندگاری را خلق نمودند از تمام اقشار و صنوف محترم  بالاخص روحانیت معظم منطقه، اعضای محترم ستادهای برگزاری نماز جمعه و مراسمات بخش نازلو و نوشین،  بسیجیان عزیز، نیروهای زحمتکش نظامی و انتظامی و امنیتی، مسئولین ادارات و نهادها و دهیاران و شوراهای اسلامی و آحاد مردم شریف و انقلابی منطقه قدردانی بنمائیم.

محمد خانبابایی - امام جمعه بخش نازلو و نوشین شهر

شهین محمدی نژاد - بخشدار نازلو