سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی:

میزبانی مسابقات جام جهانی هاکی به ارومیه رسید

میزبانی مسابقات جام جهانی هاکی به ارومیه رسید
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: برای نخستین مرتبه، جمهوری اسلامی ایران و شهر ارومیه میزبان مسابقات جام جهانی هاکی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، کیومرث پورایراندوست امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای نخستین مرتبه، جمهوری اسلامی ایران و شهر ارومیه میزبان مسابقات جام جهانی هاکی داخل سالن می‌شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات براساس هماهنگی‌های اداره کل ورزش و جوانان و موافقت استاندار آذربایجان‌غربی و فدراسیون، با حضور تیم‌های برتر جهان در این شهر برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی بیان کرد: هم اکنون تیم‌هایی که در رتبه بندی جزو هشت تیم برتر جهان هستند مجوز حضور در این مسابقات خواهند داشت و در سال 2021 و در بهمن سال آینده این رویداد مهم بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: این روزها نویدبخش روزهای خوش برای ورزش استان بوده و زحمات مدیرکل پیشین ورزش و جوانان سبب کسب رتبه‌های برتر ورزشی توسط آذربایجان‌غربی شده است.

پورایراندوست تصریح کرد: دهه فجر امسال 300 برنامه برای اجرا برنامه‌ریزی شده و در این راستا جشنواره آدم برفی در خوشاکوی ارومیه و مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی استان برگزار می‌شود.

وی در ادامه از برگزاری گردهمایی مدیران اداره کل ورزش و جوانان سراسر کشور و نیز وزیر و معاونان وزارت ورزش به میزبانی ارومیه خبر داد و بیان کرد: برای نخستین مرتبه در طول تاریخ آذربایجان‌غربی، روزهای ششم و هفتم اسفند ماه، این گردهمایی برگزار می‌شود.

 

منبع: تسنیم