شناسایی 69 مبتلای جدید به کرونا در آذربایجان‌غربی

شناسایی 69 مبتلای جدید به کرونا در آذربایجان‌غربی
تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به سه هزار و 505 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد یک هزار و 563 نفر بهبود یافته‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به سه هزار و 505 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد یک هزار و 563 نفر بهبود یافته‌اند.

جواد آقازاده با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته از تعداد 438 نفر تست کرونا گرفته شده است که از این تعداد 69 نفر جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی شد که در مجموع تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به 3 هزار و  436 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد یک هزار و 563 نفر بهبود یافته‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمار بیماران سرپایی همچنان در حال افزایش است، تصریح کرد: از 69 مورد مبتلای جدید به ویروس کرونا در استان 58 نفر از بیماران سرپایی و  11 نفر از بیماران بستری شده در بیمارستان هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته 10 نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند در مجموع تعداد بهبودیافتگان در استان به یک هزار و 563 نفر افزایش یافته است.

آقازاده با اشاره به آمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به تفکیک شهرستان‌ها اعلام کرد: ارومیه 9 مورد جدید شناسایی شده 6 نفر آنان افراد سرپایی و 3 نفر بستری در بیمارستان، اشنویه سه نفر مثبت که 2 نفر از آنها افراد سرپایی و یک نفر بستری، بوکان 9 نفر مثبت که هفت مورد سرپایی و 2 نفر بستری، پیرانشهر سه نفر مثبت که 2 مورد سرپایی و یک نفر بستری، تکاب یک نفر سرپایی، خوی 26 نفر مثبت 25 نفر سرپایی و یک نفر مثبت بستری، سلماس 6 نفر که پنج نفر سرپایی و یک نفر بستری، مهاباد هشت نفر مثبت که 6 نفر از آنان سرپایی و 2 نفر بستری، میاندوآب 2 نفر مثبت سرپایی، نقده 2 نفر مثبت جدید مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی شناسایی شده است.

 

منبع: فارس