مردم از اتراق در کنار رودخانه ها پرهیز کنند

مردم از اتراق در کنار رودخانه ها پرهیز کنند
ساکنان و مسافران نوروزی استان تا روز سه شنبه از ترددهای غیرضروری در جاده ها و اتراق در کنار رودخانه ها، مسیل ها، حاشیه سدها و دیگر تاسیسات آبی خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: ساکنان و مسافران نوروزی استان تا روز سه شنبه از ترددهای غیرضروری در جاده ها و اتراق در کنار رودخانه ها، مسیل ها، حاشیه سدها و دیگر تاسیسات آبی خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، امیرعباس جعفری افزود: طبق نقشه های پیش یابی فردا و پس فردا، بارش شدید باران در سطح استان پیش بینی می شود و احتمال بروز آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب وجود دارد. 

وی با تاکید بر اینکه وزش باد شدید نیز می تواند مشکلاتی را برای ساکنان و گردشگران ایجاد کند، اضافه کرد: تندباد روزهای آتی در مقایسه با طوفان سال گذشته استان از سرعت کمتری برخوردار خواهد بود اما احتمال خطر وجود دارد. 

وی بیان کرد: نیروهای امدادی استان برای مقابله با آثار مخرب حوادث غیرمترقبه در حال آماده باش هستند و در صورت کسب اطلاع در سریع ترین زمان ممکن به محل وقوع حوادث احتمالی اعزام می شوند.

وی اظهار داشت: شورای مدیریت بحران در همه شهرستان های استان تشکیل شده و تمهیدات لازم در راستای جلوگیری از بروز مشکل برای ساکنان و گردشگران نوروزی اندیشیده شده است.