کرونا، جان یک روزنامه‌نگار ارومیه‌ای دیگر را گرفت

کرونا، جان یک روزنامه‌نگار ارومیه‌ای دیگر را گرفت
رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دومین خبرنگار ارومیه‌ای هم بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، امید سیاح رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: "حیدر نویدی" مدیرمسئول روزنامه آبشار در ارومیه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

سیاح  افزود: این خبرنگار با سابقه ارومیه‌ای طی روز‌های گذشته به بیماری کرونا مبتلا شده بود که با وجود تلاش کادر درمانی و پس از خروج از کما، دار فانی را وداع گفت.

رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: طی یک هفته گذشته، "مهدیقلی رشیدی" خبرنگار پیشکسوت ارومیه‌ای در اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

رئیس گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: یکی از خبرنگاران میاندوآبی، طی هفته‌های پیشین به بیماری کرونا مبتلا شده بود که بهبود یافته است.

روابط عمومی فرمانداری ارومیه با نهایت تاسف، درگذشت آقایان مهدیقلی رشیدی و حیدر نویدی را به خانواده های محترم ایشان، اصحاب عزیز رسانه و جامعه بزرگ رسانه ای شهرستان تسلیت عرض نموده و علو درجات عالیه برای مرحومان رشیدی و نویدی و صبر جزیل برای بازماندگان از درگاه ایزد یکتا آرزو دارد.