ورود به پارک‌های ارومیه ممنوع شد

ورود به پارک‌های ارومیه ممنوع شد
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با اشاره به شیوع دوباره بیماری کرونا در این شهر گفت: به همین علت، ورود به پارک‌ها و بوستان‌های ارومیه ممنوع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علی شایگان افزود: شهروندان از تجمع در اماکن عمومی و تردد در پارک‌های این شهر خودداری کنند.

وی اضافه کرد: هرگونه ورود جهت گشت و گذار، تفریح، اتراق همچنین پیک نیک در بوستان ها، پارک ها و پارک جنگلی ارومیه تا اطلاع ثانوی جهت پیشگیری از گسترش کرونا ممنوع اعلام می شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه ادامه داد: جهت آگاهی بخشی و هشدار به شهروندان از نوار خطر (رول نواری زرد رنگ) به دور پارک ها استفاده شده است.

وی بیان کرد: پخش تیزرهای هشدار دهنده و اطلاع رسانی در مورد فاصله گذاری اجتماعی و رعایت موارد بهداشتی در خصوص عدم انتشار ویروس کرونا از تلویزیون های شهری نیز از جمله دیگر اقداماتی است که در این راستا انجام می شود.

شایگان به نصب بنرهای مصوبه اخیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان ارومیه در خصوص جریمهپنج۵ میلیون ریالی و انتقال به پارکینگ خودروهای متوقف شده در کنار بوستان‌های شهری توسط پلیس راهور اشاره کرد و گفت: از شهروندان انتظار داریم که این موارد را رعایت کرده و برای کاهش شیوع بیماری کمک کار باشند.

 

منبع: ایرنا