پروازهای فرودگاه ارومیه به 31 مورد در هفته رسید

پروازهای فرودگاه ارومیه به 31 مورد در هفته رسید
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی از برقراری پروازهای مسیر ارومیه- مشهد و بالعکس  از 29 خرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمد علی نائل قراملکی با اشاره به اینکه در ماه های گذشته به دلیل بیماری کرونا، پروازهای مشهد از این فرودگاه تعطیل شده بود، افزود: از ۲۹ خرداد هر هفته  روزهای دوشنبه و پنجشنبه شاهد بر قراری پروازهای مشهد توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر ازاین فرودگاه خواهیم بود.

مدیر کل فرودگاههای استان با اشاره به افزایش پروازهای مسیر ارومیه- تهران خاطر نشان شد: با توجه به تقاضای پرواز در مسیر ارومیه- تهران، شرکت هواپیمایی قشم ایر  یک سورتی پرواز در روزهای چهارشنبه  به صورت رفت و برگشت به پروازهای خود افزوده است.

قراملکی افزود: پرواز فوق از ۲۸  خرداد ماه آغاز می شود و از این پس روزهای چهارشنبه با شماره پرواز ۱۲۷۷ ساعت ۶:۰۵ از تهران  راهی  ارومیه  و ساعت ۸:۱۰ ارومیه را به مقصد مهراباد ترک خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: با افزوده شدن ۳ پرواز جدید به لیست پروازهای فرودگاه ارومیه تعداد پروازها از این فرودگاه به ۳۱ پرواز در هفته افزایش می یابد.

مدیرکل فرودگاه های استان در پایان افزود: در تمامی ناوگان های هواپیمایی پروتکلهای بهداشتی از قبیل کنترل  و میکروب زدایی بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و توزیع پک های بهداشتی بین مسافرین از سوی شرکتهای  هواپیمایی صورت می گیرد.

 

منبع: ایسنا