معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

اتحاد اقوام و ادیان در ایران مانع تحقق اهداف شوم دشمنان است

اتحاد اقوام و ادیان در ایران مانع تحقق اهداف شوم دشمنان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: شهدا و جانبازانی که جامعه مسیحیت کشور در راه دفاع از میهن و تامین امنیت تقدیم نموده سندی محکم در راستای وحدت و یکپارچگی نظام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اتحاد اقوام و ادیان در ایران مانع تحقق اهداف دشمنان است گفت: شهدا و جانبازانی که جامعه مسیحیت کشور در راه دفاع از میهن و تامین امنیت تقدیم نموده سندی محکم در راستای وحدت و یکپارچگی نظام است.

علی مصطفوی در مراسم جشن میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) در کلیسای حضرت مریم ارومیه ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح و سال نو میلادی تصریح کرد: اعتقاد مسلمانان به حضرت عیسی(ع) به عنوان یکی از پیامبران اولوالعظم و نیز اشتراکات دینی از جمله اعتقاد به معاد بیانگر آنست که تفاوتی مابین ادیان الهی نیست.

وی با بیان اینکه دشمنان اشتراکات موجود را برنمی تابند افزود: اتحاد و یکپارچگی ادیان و اقوام در ایران و نمود واقعی این اتحاد در راه دفاع از میهن باعث شده تا دشمن مایوس شود.

این مقام مسئول ادامه داد: تا زمانیکه مردم در صحنه هستند و در کنار هم برای اعتلای کشور گام برمی دارند استکبار نیز نمی تواند به اهداف شوم خود دست یابد.

مصطفوی ضمن ادای احترام به شهدا و جانبازان مسیحی در ایران، دفاع آنان از میهن شان را ناشی از حس وطن دوستی و وحدت تاریخی متجلی در این سرزمین دانست.

گفتنی است در این مراسم پیام تبریک محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی بمناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) توسط مدیرکل سیاسی استانداری قرائت شد.