بازدید وزیر بهداشت از مرکز واکسیناسیون و بیمارستان امام (ره) ارومیه

بازدید وزیر بهداشت از مرکز واکسیناسیون و بیمارستان امام (ره) ارومیه
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه از روند واکسیناسیون گروه های سنی مختلف و درمان بیماران کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) در ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  ابتدا در مرکز واکسیناسیون شقایق ارومیه حاضر شد و از نزدیک در جریان واکسیناسیون گروه های سنی و صنفی قرار گرفت.

عین اللهی پس از آن با حضور در مرکز واکسیناسیون خودرویی خیابان ورزش ارومیه حضور یافت و با مسوولان این مرکز گفت و گو کرد.

وی در این بازدید با تاکید بر اینکه باید روند واکسیناسیون سرعت بیشتری بگیرد، گفت: از همه ظرفیت برای تسریع در واکسیناسیون استفاده شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر به ارومیه در مرکز درمانی بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر حاضر شد.

عین اللهی در این بازدید از نزدیک در جریان روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و اقدامات درمانی انجام شده برای این بیماران قرار گرفت.

عین‌اللهی: تسریع در واکسیناسیون اولویت امروز وزارت بهداشت است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تسریع در واکسیناسیون و توجه به تزریق دزهای بیشتر به گروه های سنی و صنفی مختلف اولویت امروز این وزارتخانه است.

بهرام عین اللهی افزود:  با توجه به تحقیقات صورت گرفته، واکسیناسیون شدت بیماری و میزان مرگ و میر بر اثر کرونا را کاهش می دهد.

وی همچنین با اشاره به توجه ویژه وزارت بهداشت به موضوع دارو به ویژه داروی بیماران کرونایی، بیان کرد: توزیع الکترونیکی دارو را نیز در دستور کار داریم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه آذربایجان غربی جزء استان های محروم کشور است، گفت: البته این استان در حوزه مسایل بهداشتی و توسعه تجهیزات بهداشتی در کشور پیشگام است.

عین اللهی با اشاره به همسایگی آذربایجان‌غربی با چند کشور، افزود: در همین راستا باید به توریسم درمانی در جهت توسعه اقتصادی و تبلیغ قدرت پزشکی کشور توجه شود.