پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس
استاندار آذربایجان غربی در پیامی از اقشار مختلف مردم دعوت کرد تا با مشارکت در این انتخابات پاسخی محکم به دشمنان انقلاب بدهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات بعنوان شاخصه و مظهر مردم سالاری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه مردم همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مایوس ساختن دشمن، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده اند.

 از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز رژیم های استکباری و سلطه گر همواره چشم بر صندوق های رای ما ایرانیان دوخته و سعی داشته اند با سیاه نمایی، تحریک افکار عمومی و دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی، مشارکت مردم را تحت تاثیر قرار دهند اما به یمن الطاف الهی و هدایت های رهبر فرزانه انقلاب و همچنین هوشیاری و آگاهی مردم، تمامی این توطئه ها خنثی شده و ناکام مانده است.

اکنون نیز در آستانه انتخابات سرنوشت ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم. انتخاباتی که مقارن با تحریم ها و جنایات آمریکا علیه ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی گشته و حضور پرشور مردم پای صندوق های رای می تواند زمینه ساز تشکیل مجلسی "قوی"، تقویت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه جهانی و افزایش توان ملی در مواجهه با توطئه ها و تهدیدهای دشمنان باشد.

 در استان آذربایجان غربی نیز از ماه ها پیش با تشکیل ستاد انتخابات، تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پیش رو اندیشیده شده و در همین راستا تمام تلاشمان را خواهیم کرد که انتخابات دوم اسفند ماه در استان، قانونمند، با شکوه و در عین حال توأم با امنیت، مشارکت و رضایتمندی مطلوب عمومی برگزار شود. 

لذا از تمامی مردم فرهیخته، انقلابی و تاریخ ساز استان آذربایجان غربی دعوت می نمایم تا با حضور پرشور و حماسی خود در دوم اسفند ماه در پای صندوق های رأی ضمن انتخاب افراد اصلح و شایسته به عنوان نمایندگان مردم استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به منویات مقام معظم رهبری در خصوص شرکت آگاهانه در انتخابات لبیک گفته و افتخار دیگری را برای آذربایجان غربی به ارمغان آورند.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی