دبیر ستاد انتخابات کشور:‌

برگه های تعرفه و اقلام انتخابات در اختیار استانها قرار گرفته است

برگه های تعرفه و اقلام انتخابات در اختیار استانها قرار گرفته است
آمار واجدین شرایط شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، حوزه انتخابیه و شهرستانها به تفکیک در اختیار فرمانداران قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: آمار واجدین شرایط شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، حوزه انتخابیه و شهرستانها به تفکیک در اختیار فرمانداران قرار خواهد گرفت.

موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور در ادامه جلسات صبح امروز همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور در وزارت کشور ضمن تشکر از فرمانداران و مجریان برگزاری انتخابات در استانها و شهرستانها به اقدامات انجام شده، تاکنون و مرور  برنامه های پیش رو پرداخت و گفت: در کمیته های ۶ گانه ستاد انتخابات کشور فعالیت های انجام شده و برنامه های در دست اقدام تا برگزاری انتخابات را رصد و برای بهبود انجام فرآیند انتخابات تصمیم گیری می کنیم.

وی خطاب به فرمانداران گفت: در انتخاب اعضای شعب بویژه نمایندگان فرماندار نهایت دقت را به عمل آورید و افراد کاردان و بی طرف را انتخاب کنید.

موسوی با اعلام آمادگی شبانه روزی ستاد انتخابات کشور برای پاسخگویی به سوالات و ابهامات فرمانداران در باره روند برگزاری انتخابات گفت:‌ از هیچ نکته و فعالیتی با ابهام عبور نکنید و تمام تلاش خود را برای ایجاد بهترین شرایط در شعب اخذ رای، بکار بگیرید.