استاندار آذربایجان غربی:

تلاشهای جامعه پزشکی و سلامت ستودنی است

تلاشهای جامعه پزشکی و سلامت ستودنی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با وجود تحریم های سخت و کاهش درآمدهای نفتی و ممنوعیت های موجود در صادرات و برگشت ارز به کشور، تحولات اجتماعی و اقتصادی به خوبی مدیریت شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاشهای جامعه پزشکی و سلامت استان از خانه های بهداشت روستایی در نقاط صعب العبور تا تا مراکز بیمارستانی گفت: به طور قطع ما و همه مردم قدردان این تلاشها بویژه در مقابله و مدیریت بیماری کرونا هستیم.

محمدمهدی شهریاری امروز شنبه به مناسبت هفته سلامت به همراه معاونین سیاسی،امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری با حضور در محل دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن قدردانی از تلاشهای خانواده سلامت، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان از همان روز نخست شیوع کرونا تا به امروز به خوبی عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه در یک مقطع حساس تاریخی قرار داریم افزود: کرونا امروز مسئله نخست جهان است و علیرغم فرافکنی و شانتاژ رسانه های بیگانه و بعضا خودی، ایران در مدیریت کرونا سربلند است.

شهریاری افزود: با وجود تحریم های سخت و کاهش درآمدهای نفتی و ممنوعیت های موجود در صادرات و برگشت ارز به کشور، تحولات اجتماعی و اقتصادی به خوبی مدیریت شده است.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی موجود نیز با وحدت و همدلی رفع می شود افزود: کشورهای مدعی اقتصاد برتر نیز در شیوع کرونا دچار مشکلات عدیده ای شده اند اما رسانه های بیگانه از انعکاس آنها خودداری می کنند.

محمدمهدی شهریاری گفت: نتوانسته ایم کارهای بزرگی را که در بخشهای مختلف از جمله بهداشت و درمان انجام گرفته را به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: اگر بخوبی برای مردم دستاوردهای مثبت در مدیریت کرونا در حوزه های سلامت، اقتصاد و سیاسی و اجتماعی تشریح گردد به طور قطع افکار عمومی بیش از اینها به اقناع خواهد رسید.

در این دیدار که علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی،اجتماعی، بهنام شهدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سید هادی طباطبایی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز حضور داشتند، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به نمایندگی از خانواده سلامت با اهدای لوح تقدیر، قدردانی نمود.