اعلام محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در ارومیه

اعلام محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در ارومیه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت‌های ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مکان‌های عزاداری در ارومیه اعمال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرهنگ عباس فرمانی افزود: مسیر پنجراه به میدان انقلاب از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر میدان امام حسین(ع) به طرف خیابان امام خمینی (ره) از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر کنارگذر خیابان عطایی به طرف خیابان امام خمینی (ره) از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا و مسیر تقاطع شهید مدنی - شهید مطهری به طرف میدان ولایت فقیه از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا محدودیت ترافیکی دارند.

وی ادامه داد: مسیر میدان طالقانی بطرف ولایت فقیه از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر تقاطع شهید منتظری - شهیدباکری به سمت میدان ولایت فقیه از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر میدان صمدزاده به طرف آرامگاه از صبح تا عصر تاسوعا و عاشورا و مسیر تقاطع برق - استادان به طرف میدان انقلاب از صبح تاظهر تاسوعا و عاشورا دارای محدودیت طرح ترافیک است.

وی اظهار داشت: مسیر سه‌راهی هلال احمر بطرف میدان انقلاب نیز از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر کوچه آگاهی و بسیج به طرف خیابان امام خمینی (ره) از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر ورودی‌های باغ رضوان به سمت داخل از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا، مسیر میدان طالقانی به طرف خیابان وحدت از صبح تا ظهر تاسوعا و عاشورا نیز دارای محدودیت ترافیکی خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی گفت: مسیر میدان دفاع مقدس به طرف خیابان وحدت نیز از صبح تا عصر تاسوعا و عاشورا محدودیت ترافیکی دارند.

وی اضافه کرد: امیدواریم شهروندان با همراهی و مشارکت خود، پلیس را در اعمال این محدودیت‌ها در راستای برگزاری هرچه بهتر آیین‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یاری کنند.