معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور:

مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند

مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند
متاسفانه با وجود توافق صورت گرفته شده، دولت آمریکا این توافق را بر هم زد و با تحریم های غیر قانونی اقتصاد کشور ما را مورد هدف قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، جمال عرف که در جریان دهمین سفر استانی معاونت سیاسی وزارت کشور در جمع معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان آذربایجان غربی سخن می گفت، با اشاره به تحریم های غیر قانونی و ظالمانه آمریکا علیه کشورمان گفت: متاسفانه با وجود توافق صورت گرفته شده، دولت آمریکا این توافق را بر هم زد و با تحریم های غیر قانونی اقتصاد کشور ما را مورد هدف قرار داد. 

وی با تشریح شرایط ویژه کشور ادامه داد: دولت باتوجه به شرایط حاکم در کشور تصمیم گیری می کند و چون تصمیم به ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم های زورگویانه و فشارهای ظالمانه، تصمیم کل نظام بوده است، از همه ما اعم از مسوولان و مردم نیز این انتظار می رود که در برابر فشار های ظالمانه دشمنان برای حفاظت از کیان اسلامی تلاش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات اسفند ماه سال جاری گفت: شرایط و حضور مردم در انتخابات بسیار تعیین کننده است و حضور و مشارکت مردم در این انتخابات پیام های مختلفی برای جهانیان خواهد داشت . 

وی با تاکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای گفت: دشمنان استقلال و تمامیت ارضی کشور را هدف قرار داده اند و  در انتخابات پیش رو تمامی کسانی که ایران را دوست دارند باید در پای صندوق های رای حاضر شوند و با تمام وجود از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنند .

وی ادامه داد: مجریان انتخابات نیز وظیفه دارند زمینه مشارکت پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات اسفند ماه را فراهم کنند. 

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر افزایش تاب آوری ملی در کشور گفت: باید تلاش کنیم تاب آوری ملی را افزایش دهیم و اگر قرار است مذاکره ای هم انجام شود،این مذاکره نه از روی ضعف و ناتوانی بلکه باید در شرایط مساوی و در عین اقتدار و عزت صورت گیرد .