معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:

12 واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی فعالیت می کنند

12 واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی فعالیت می کنند
تولید کنندگان آذربایجان غربی همراه با جامعه پزشکی و داروسازی از هیچ کوششی در مسیر خدمت به مردم برای مبارزه با کرونا ویروس دریغ نمی ورزند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۱۲ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در استان فعالیت دارند گفت: تولید کنندگان استان همراه با جامعه پزشکی و داروسازی از هیچ کوششی در مسیر خدمت به مردم برای مبارزه با کرونا ویروس دریغ نمی ورزند.

بهنام شهدی در جلسه ستاد تنظیم بازار ضمن تقدیر از مجاهدت های جامعه پزشکی و لزوم تامین نیازهای اساسی مردم تصریح کرد: خوشبختانه روند تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در مقایسه با هفته قبل بهتر شده اما می طلبد تا ضمن تقویت و بهبود این روند مردم نیز بر اساس نیاز نسبت به خرید اقدام نمایند.

وی همدلی شکل گرفته در استان را ستود و افزود: به طور قطع با عزم راسخی که در مسئولان و مردم وجود دارد از این بحران نیز با موفقیت عبور می کنیم.

شهدی به اقدامات نظارتی نیز اشاره کرد و گفت: اکیپ هایی متشکل از صمت،دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات بر روند تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده نظارت دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی به وضعیت کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال و ایام نوروز نیز اشاره کرد و گفت: در این خصوص کمبودی وجود ندارد.