معاون استاندار آذربایجان غربی:

مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد

مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد و مسئولان باید با پیش‌بینی‌های لازم از بروز مشکل در تأمین کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات اخیر در بحث تأمین نان که در سطح استان پیش آمده، گفت: مشکلی از بابت تامین آرد وجود ندارد و مسئولان باید با پیش‌بینی‌های لازم از بروز مشکل در تأمین کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

نادر صادقی امروز در جلسه تنظیم بازار استان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی پیش آمده در استان و کشور، اظهار داشت: مدیریت درست مشکلات احتمالی زمینه های امید و اعتماد عمومی را درپی دارد.

وی با بیان این که نباید هیچ خلأیی در تأمین کالا و اقلام اساسی روزمره مردم ایجاد شود، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و مسئولان مربوطه بایستی به گونه‌ای عمل کنند که اجازه سودجویی به عده خاصی داده نشود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که پیش‌بینی‌های لازم از مشکلات آینده صورت گیرد، گفت: شرایطی که در طول چند روز اخیر در آذربایجان غربی ایجاد شده بود با تعیین ۱۵۰ واحد نانوایی برای پخت مضاعف و فعالیت دو‌شیفته و نیز توزیع نان‌های حجیم صنعتی در فروشگاههای زنجیره‌ای و از طرف دیگر تشدید کنترلهای نظارتی و کشف آردهای احتکاری و فعالیت واحدهای خبازی از ۶ صبح حتی در ایام تعطیل در کمتر از ۷۲ ساعت التهاب فروکش کرده و اوضاع عرضه نان به حالت عادی برگشت که جا دارد از تمام دستگاههای مسول از جمله اداره غله ، صمت،فرمانداری ارومیه ،دادستانی و... تشکر و قدردانی نماییم.

وی با اشاره به ذخیره ۲۳۷ هزار تنی گندم تا شش ماه آینده در استان، تأکید کرد: دو برابر میانگین کشوری نانوایی در استان وجود دارد که همین موضوع نشان می دهد هیچ جای نگرانی برای تامین نان شهروندان استان وجود ندارد.