تیم‌های حاضر در لیگ جهانی والیبال از طریق تبریز وارد ارومیه می‌شوند

تیم‌های حاضر در لیگ جهانی والیبال از طریق تبریز وارد ارومیه می‌شوند
با توچه به اینکه پروازها از ترکیه به ارومیه در تاریخ 22 خرداد برقرار نبود، تیم‌ها از شهر تبریز وارد این شهر می‌شوند.

سخنگوی مسابقات هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019 در ارومیه گفت: با توچه به اینکه پروازها از ترکیه به ارومیه در تاریخ 22 خرداد برقرار نبود، تیم‌ها از شهر تبریز وارد این شهر می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، کیومرث پورایراندوست با اشاره به حضور تیم‌های شرکت کننده در مسابقات لیگ جهانی والیبال در ارومیه از بامداد فردا اظهار کرد: تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها تمرینات خود را نیز در ورزشگاه محل برگزاری مسابقات یعنی ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد: بنابراین ساعت یک و 45 دقیقه بامداد فردا 22 خرداد، تیم‌ها وارد ایران شده و در ساعت 3 و 45 دقیقه بامداد روز 27 خرداد ایران را ترک می‌کنند.

سخنگوی مسابقات هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019 در ارومیه در پاسخ به انتقاداتی که چرا تیم‌های خارجی شرکت کننده با پرواز مستقیم به ارومیه سفر نمی‌کنند گفت: با توجه به اینکه هزینه حضور تیم‌ها در ایران به عهده خود آنها است و اینکه پروازها از ترکیه به ارومیه در تاریخ 22 خرداد برقرار نبود، تیم‌ها از شهر تبریز وارد این شهر می‌شوند.

وی بیان کرد: فردا 20 نفر شامل بازیکن، مربی، دستیار و پزشک از کشور کانادا، 22 نفر از کشور لهستان و 25 نفر از روسیه وارد شهر ارومیه می‌شوند.

از 24 تا 26 خرداد ماه، ارومیه میزبان هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019 خواهد بود.