فرماندار ارومیه:

همدلی مردم و مسئولان در 18 ماه مبارزه با کرونا ستودنی است

همدلی مردم و مسئولان در 18 ماه مبارزه با کرونا ستودنی است
فرماندار ارومیه در گفتگو با شبکه استانی صداوسیمای آذربایجان غربی از همکاری مردم و گروههای مختلف شهرستان در اعمال محدودیت های کرونایی چند روز اخیر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، فرماندار ارومیه در گفتگو با شبکه استانی صداوسیمای آذربایجان غربی گفت: از همکاری مردم، رسانه ها، اصناف، هیئت های مذهبی، نیروهای نظامی و انتظامی، مراکز بهداشت و کادرهای درمان، دستگاهها و نهادهای مختلف شهرستان در اعمال محدودیت های کرونایی چند روز اخیر قدردانی می کنم.

رسول مقابلی با اعلام اینکه براساس آخرین تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیلات سراسری امروز خاتمه می یابد، افزود: متاسفانه وضعیت شهرستان ارومیه و اکثر شهرهای کشور همچنان قرمز است و منتظر تصمیم جدید این ستاد درخصوص اعمال محدودیت های جدید احتمالی هستیم.

وی با یادآوری اینکه ممنوعیت تردد بین استانی تا جمعه پنجم شهریور تداوم داشته و احتمال تمدید این ممنوعیت ها وجود دارد، تصریح کرد: از مردم عزیز ارومیه تقاضا دارم همچنان در عدم تردد بین استانی و شهری در این مدت همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار ارومیه با قدردانی از همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و اکثر هیئت های مذهبی در طول برگزاری مراسمات عزاداری و اعمال محدودیت های کرونایی، یادآور شد: البته در این بین شاید برخی نیز کوتاهی کرده باشند، اما شایسته نیست قصور اقلیتی را به گردن دیگران بیاندازیم و اقدامات ارزشمند انجام شده در چند روز اخیر را کتمان کنیم.

مقابلی همدلی مردم و مسئولان را در ۱۸ ماه مبارزه با کرونا ستودنی دانسته و افزود: آگاه هستیم که مردم در مقابل تداوم این بیماری و فشارهای اقتصادی ناشی از تعطیلی ها، سختی های بسیاری را متحمل شده اند و امروز خواستار تسریع در واکسیناسیون هستند.

وی خاطرنشان کرد: صداوسیما، اصحاب عزیز رسانه و خبرنگاران محترم نیز همانگونه که تا به امروز نقشی کلیدی در مبارزه با ویروس کرونا داشته اند، قطعاً در شرایط کنونی نیز رسالت سنگینی داشته و از آنها تقاضا دارم که مردم و ستاد کرونای شهرستان را در این مبارزه تنها نگذارند.