پیام فرماندار ارومیه به مناسبت آغاز دهه فجر

پیام فرماندار ارومیه به مناسبت آغاز دهه فجر
فرماندار ارومیه در پیامی به مناسبت آغاز دهه فجر، بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس یازدهم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن پیام علیرضا ملامحمدی زاده بدین شرح است:

به نام خدا

ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور رشادت میلیون‌ ها ایرانی آزاده از هر نژاد، مذهب و قومیت و خونبهای هزاران لاله گلگون می باشد که مجاهدانه در راه رسیدن به شعار اصیل انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جانفشانی کرده و نهال انقلاب را اکنون به درختی تناور تبدیل نموده اند.

حمایت و پشتیبانی مردمی از نظام جمهوری اسلامی ایران همواره در انتخابات و راهپیمایی های متعدد تداوم داشته و ملت بزرگ ایران امسال نیز در حالی سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیرند که برگ دیگری از تاریخ این سرزمین کهن با برگزاری انتخاباتی دیگر در حال رقم خوردن است تا جشن چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی در گام دوم با وفاق ملی و مشارکت پرشور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تکمیل شود.

ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مردم شریف و سرافراز ارومیه و گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب، امیدوارم با خدمت صادقانه و تلاش وافر در راستای رفع مشکلات مردم و تحقق رونق تولید، بتوانیم همچون گذشته زمینه مشارکت حداکثری مردم در برنامه های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات مجلس یازدهم را فراهم نماییم.

علیرضا ملامحمدی زاده
فرماندار شهرستان ارومیه