دعوت امام جمعه و بخشدار انزل از مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت امام جمعه و بخشدار انزل از مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن
امام جمعه و بخشدار انزل با صدور پیامی، از مردم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

امام جمعه و بخشدار انزل با صدور پیامی، از مردم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر فجر پیروزی انقلاب اسلامی فرارسید و باید ستود دلاوری‌های مردم انقلابیمان را که به ندای حق‌طلبی و عدالت‌جویی امام خمینی (ره) لبیک گفته و بساط حکومت طاغوتی پهلوی را برچیدند و در 22 بهمن 57 به بهای اهدای جان‌ عزیز خود، شهد شیرین پیروزی به مذاق جانها چشاندند.

ملتی که تنها با اتکال به قدرت لایزال الهی و هدایت های امام و مقتدایشان، با دستان خالی صفوفی منسجم شکل دادند و با استقامت و بردباری و جانفشانی، پس از سال ها مبارزه سرانجام به خواسته خود، استقلال آزادی و جمهوری اسلامی، نائل شدند.

اکنون در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، که انقلاب به سلامت از انواع تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.

اینجانبان از یکایک مردم ولایتمدار بخش انزل، دعوت می کنیم ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای شهدای گرانقدر و امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره) به ندای رهبر فرزانه خود حضرت آیت ا... خامنه ای (مُدّظله) لبیک گفته و همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن که در شهر قوشچی با حضور کلیه مردم بخش انزل برگزار خواهد شد، دوستداران این نظام اسلامی را شادمان و دشمنان قسم خورده اش را مایوس و ناامید نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین عباسی - امام جمعه شهر قوشچی

حسام شیرازه محبت - بخشدار انزل