پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار
استاندار آذربایجان غربی در پیامی با تاکید بر نقش بی بدیل خبرنگاران در هموار سازی مسیر دستیابی به توسعه پایدار، همه جانبه و متوازن از تلاشهای خستگی ناپذیر آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در روزهای سخت و پر از التهاب ناشی از شیوع کرونا؛ آنچه بیش از همه قوت قلب مجاهدان خط مقدم و متولیان امر است، حضور نقش آفرینان عرصه خبر و رسانه است که توانسته اند ضمن رساندن پیام همدلی و همراهی همه ارکان این سرزمین به جهانیان، روایت گر جانفشانی های مقابله با کرونا و آگاهی بخش مردم نیز باشند‌.

در آستانه روز خبرنگار ارج می نهیم زحمات و از خودگذشتگی افرادی را که شغل خود را نه یک حرفه که آمیخته ای از عقل، درایت و پشتکار توام با عشق می دانند. بی وقفه و خستگی ناپذیر در اعتلای جامعه با صداقت و واقع نگاری توام با امیدآفرینی و رعایت عدل و انصاف گام بر می دارند و در سرزمین استوار آذربایجان غربی مسیر دستیابی به توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه را هموار می سازند.

میدان داران عرصه شکل گیری افکار عمومی با حساسیت نسبت به منافع ملی، باور ها و اعتقادات مردم، ارزشها و اخلاق ضمن اینکه اجازه جولان عده ای محدود از مخالفان وحدت و توسعه را نمی دهند، با فهم دقیق به مسائل و ارتقای سواد رسانه ای و تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی مانع تحریف واقعیت ها می شوند.در قبال این فداکاری، وظیفه همه ما احترام، قدرشناسی، همراهی و حمایت همه جانبه از شما تلاشگرانی است که روشنگری و آگاهی بخشی در جامعه را بر عهده دارید.

در آستانه روز خبرنگار که متبرک به ایام دهه امامت و متقارن با عید بزرگ غدیر است، مراتب قدردانی و سپاس خود را از همراهی و تلاش خبرنگاران استان آذربایجان غربی ابراز می دارم و برای همه شما آرزوی توفیق و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنم.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی