امام جمعه ارومیه:

معضل سد معبر در خیابانهای ارومیه مدیریت شود

معضل سد معبر در خیابانهای ارومیه مدیریت شود
امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان مدیریت شهری مسئله سد معبر را سریعا مدیریت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز در خطبه های نماز ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود:  مردم از مسئله سد معبر گلایه دارند بنابرای مسئولان مدیریت شهری ارومیه سریعا و بطور جدی مسئله سد معبر را مدیریت کنند.

وی با اشاره به گناه و حرام بودن مسئله سدمعبر در اسلام، تصریح کرد: شنیده شده برخی زورگویان معابر شهر ارومیه را اجاره می دهند. این کار شایسته شهر ارومیه نیست شهرداری هرچه سریعتر بااین موضوع برخورد کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به تدوین بودجه سال ۱۴۰۱توسط دولت خاطر نشان کرد: سرانه درآمد آذربایجان غربی نسبت به سایر استان ها پایین است بنابراین دولت طبق مسئله عدالت محوری که  یکی از محور های اصلی نظام است در بودجه به استان هایی با درآمد پایین توجه ویژه داشته باشد.

حجت الاسلام قریشی با تاکید به اینکه مسئولان ارشد استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در بحث بودجه متحد شوند تا ردیف بودجه خوبی برای استان در نظر گرفته شود، یاد آور شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان و مسئولان ارشد استانی بدون در نظر گرفتن بخش نگری برای سفر آتی رییس جمهور چند طرح که موجب توسعه و پیشرفت استان می شوند را در نظر گرفته و در هنگام سفر رییس جمهور ارائه دهند.

امام جمعه ارومیه بابیان اینکه ولید علم و حرکت در مرز دانش های به روز دنیا برعهده دانشجویان و دانشگاهیان است، ادامه داد: دانشجویان و دانشگاهیان باید دارای روحیه مبارزه جویی و استکبار ستیزی بوده و اساتید، نسل جدید را نیز باید استکبار ستیز پرورش دهند تا مطالبات رهبری را برآورده کنند.