توزیع نامحدود گوشت مرغ منجمد در ارومیه

توزیع نامحدود گوشت مرغ منجمد در ارومیه
به منظور تنظیم بازار گوشت مرغ جهت مصارف خانوار، مرغ منجمد به میزان نامحدود تا اطلاع ثانوی در سطح بازار و فروشگاه های تعاونی مصرف ارومیه توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: به منظور تنظیم بازار گوشت مرغ جهت مصارف خانوار، مرغ منجمد به میزان نامحدود تا اطلاع ثانوی در سطح بازار و فروشگاه های تعاونی مصرف استان توزیع می شود.

داود قربان نژاد افزود: گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار به ازای هر کیلو ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان درب سردخانه های شرکت و ۲۰ هزار تومان برای مصرف کننده و عرضه به مراکز عمده درب سردخانه هر کیلو ۲۰ هزار تومان صورت می پذیرد و این روند همچنان تا ایجاد تعادل در سطح بازار ادامه دارد.

وی تصریح کرد : این شرکت آمادگی خود را در راستای خدمات رسانی لازم به صورت تمام وقت با تلاش همکاران پشتیبانی امور دام اعلام می کند و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

قربان نژاد اضافه کرد: تمام تعاونی‌های مصرف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فعالان صنف عرضه مرغ استان می‌توانند برای دریافت مرغ مورد نیاز خود پس از اخذ حواله از سازمان صنعت و معدن و تجارت استان  ،مستقیما به شرکت پشتیبانی امور دام مراجعه کنند.