راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور در ارومیه برگزار می‌شود

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور در ارومیه برگزار می‌شود
راهپیمایی اعلام انزجار مردم از توطئه‌گران اعتراضات اخیر و اغتشاش‌گران، همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، این راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح شنبه دوم آذرماه و در مسیر خیابان امام(ره) ارومیه برگزار خواهد شد. محل تجمع اولیه نیز از میدان ولایت و ابتدای تقاطع عطایی به سمت میدان انقلاب(ایالت) است.

این راهپیمایی در نهایت به محل سخنرانی که در میدان انقلاب تعبیه خواهد شد، ختم می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: راهپیمایی مردمی استکبارستیزانه با هدف لبیک گفتن به رهبری و حمایت از امنیت و اقتدار کشور روز شنبه، ۲ آذرماه در ارومیه برگزار می‌شود.

طاهر بخشایی افزود: این راهپیمایی از ساعت ۱۰ و از میدان ولایت‌فقیه تا تقاطع عطایی برگزار خواهد شد و اقشار مختلف مردمی از مسیر خیابان امام خمینی (ره) ارومیه به سمت میدان انقلاب حرکت کرده و در پایان قطعنامه این راهپیمایی را قرائت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی اطلاعیه‌ای نیز در این خصوص منتشر کرده است، ادامه داد: زمان برگزاری راهپیمایی دفاع از امنیت و اقتدار کشور در دیگر شهرستان‌های آذربایجان‌غربی نیز از طریق شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی همان شهرستان‌ها اعلام می‌شود.

در اطلاعیه‌ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که نسخه‌ای از آن امروز /پنج‌شنبه/ در اختیار ایرنا قرار گرفته، آمده‌است: اقدامات موذیانه و خرابکارانه مزدوران آمریکایی و صهیونیستی طی روزهای اخیر در برخی نقاط کشور بار دیگر منطق واقعی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران را با صراحت تمام به نمایش گذاشت و نشان داد که در پشت نقاب مدعیان حقوق بشر چه جنایتکارانی قرار گرفته‌اند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی اقدامات خرابکارانه و ضدامنیتی اخیر که به طور هدفمند از طرف استکبار و صهیونیسم جهانی هدایت و پشتیبانی می‌شود و هدفی جز خدشه‌دار کردن امنیت و اقتدار کشور ندارد را محکوم کرده و از عموم مردم ولایت‌مدار و انقلابی استان دعوت می‌نماید تا با حضوری پرشور توام بابصیرت و آگاهی در راهپیمایی مردمی حضور یابند و از امنیت و اقتدار کشور حمایت کنند.

در ادامه این متن آمده است: مردم با حضور در این راهپیمایی ضمن اعلام برائت و انزجار از حرکت ایادی داخلی استکبار در به آشوب کشیدن برخی شهرهای کشور، اعلام می‌کنند که همواره در خط انقلاب و رهبری و نظام اسلامی خواهند بود.

پس از برگزاری اعتراضات آرام و مسالمت‌آمیز در نقاط مختلف کشور که توسط برخی آشوب گران به اغتشاش کشیده شد، مردم استان‌های مختلف نسبت به برگزاری راهپیمایی در محکومیت این اقدامات پرداخته‌اند.

این اعتراضات از روز گذشته در زنجان آغاز شده و امروز در تبریز و شهرکرد برگزار شد.

فردا نیز مردم شهرهای اراک، اردبیل، همدان، رشت، البرز و گرگان در ادامه موج حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکومیت فتنه گری آشوبگران به خیابان می آیند.